V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů BlogNákup grilu nebo udírny přes internet? U nás bez problému

Nákup grilu nebo udírny přes internet? U nás bez problému

Nebojte se provést nákup grilu nebo udírny přes internet. Ušetříte čas a nikdo vám u toho nebude dýchat na krk. Podle dat ČSÚ nakupuje na internetu už více než polovina Čechů a díky stále se zlepšující technologii jich pořád přibývá. Výrazně k tomu přispěla i doba covidová, která o výhodách on-line světa přesvědčila i jeho dříve zapřisáhlé odpůrce.

V případě dražších a objemnějších produktů, jako jsou: spotřebiče, nábytek nebo zahradní grily a udírny, se však stále najdou mnozí, kteří se nákupu „naslepo“ obávají. Přitom mohou v internetovém obchodě najít snadno model, který naprosto vyhoví jejich potřebám. Navíc ušetřit čas, peníze i energii. Nemluvě o nepříjemných pocitech, které se pojí k přeplněným obchodům a parkovištím.

Co je potřeba zvážit před koupí grilu nebo udírny přes internet?

Je léto. A to znamená, že grilovací sezóna je v plném proudu. Pokud už starý gril dosloužil nebo vám žádný zahradu ještě nezdobí, teď je ideální čas si jednoho takového pomocníka pořídit. Výběr správného grilu představuje rozhodování na základě různých faktorů: typu paliva, velikosti, ceny, stylu a dalších funkcí. Mezi otázky, které byste si určitě měli položit, patří:

  • Jak často plánujete gril používat?
  • Jak velký prostor můžete grilu věnovat?
  • Pro kolik osob budete pravidelně grilovat?
  • Preferujete pohodlí nebo je pro vás grilování tradičním zážitkem, které se neobejde bez pravého dřeva?
  • Jaké suroviny plánujete na grilu připravovat?
nákup grilu přes internet

Neomezená kapacita e-shopu

V naší kamenné prodejně v Prostějově vám ochotně pomůžeme zodpovědět všechny uvedené body a na základě toho vám doporučíme ten nejvhodnější produkt. Mezitím si můžete prohlédnout vybrané modely od předních výrobců, jako je Bradley Smoker, Borniak, Louisiana, Everdure, PitBoss, SmooKing nebo třeba GMG.

U všech těchto značek jsme výhradním dovozcem do České republiky. Stejně ale jako u všech jiných prodejců mají naše prostory své limity. Naopak v našem internetovém obchodě získáte během pár sekund přístup k celému sortimentu výrobků.

U každého najdete detailní popis, parametry, dostupný počet na skladě i fotografie ze všech potřebných úhlů. Desítky produktů tak můžete snadno mezi sebou porovnávat na jednom místě a jak dlouho chcete.

Pohodlí, soukromí a čas na rozmyšlenou

Hlavní výhoda nákupu přes internet ale spočívá v komfortu. Veškeré výše uvedené úkony můžete provést v jakoukoliv denní dobu a odkudkoliv. Z počítače i telefonu. Nemusíte se řídit otevírací dobou obchodu, spěchat z práce, utrácet za naftu, trmácet se velké vzdálenosti autem nebo stresovat na parkovišti. Nikdo vám nebude stát za zády, i když se už podesáté vrátíme k tomu samému grilu, o kterém jste si řekli, že ho rozhodně neberete.

Produkt lze pomocí srdíčka uložit do oblíbených produktů. Mezitím si o něm v klidu můžete zjistit první poslední, načíst recenze, a pak se k němu v klidu vrátit. Tím výrazně snížíte riziko špatné spontánní koupě. Až budete stoprocentně rozhodnutí, pomocí pár kliknutí si vybraný produkt zaplatíte a váš nový gril či udírna bude během pár dní na cestě k vám. Každou objednávku odesíláme v nejkratším možném čase a vždy volíme toho nejlepšího dopravce, aby vám zboží dorazilo co nejdříve a v maximální kondici. Pro obzvlášť nerozhodné povahy je tu možnost objednat si produkt na prodejnu a přijet si pro něj osobně.

Nižší ceny, výhodné akce a slevy

Zboží na internetu bývá obecně levnější než v kamenných prodejnách. To je dáno menšími náklady na provoz i větší konkurencí mezi obchodníky. Při nákupu za určitou částku je navíc ve většině e-shopů nabízena také doprava zdarma. Stejně tomu je i u nás při každé objednávce nad 2000 Kč. A pokud si necháváte dovézt gril nebo udírnu do vzdálenosti až 40 km od Prostějova, pak vám ho s radostí za drobný příplatek ještě k tomu smontujeme přímo na zahradě.

Kromě toho ale přijdou vhod i slevové nabídky a exkluzivní výprodeje, které jsou mnohdy k dispozici pouze v e-shopu. U nás mohou všichni zákazníci využít výhod Věrnostního klubu, díky kterému mohou nakupovat vybrané produkty se slevou až 7 %. Noví zákazníci u nás navíc získají při online registraci slevu 200 Kč na první nákup.

věrnostní klub

Odborník na telefonu

Internetový svět vám sice zajišťuje větší soukromí a méně rušivých elementů, neznamená to ale, že jste na nákup úplně sami. Většina e-shopů včetně Udíme-Grilujeme poskytuje možnost infolinky, která je tu vždy pro vás.

Rovnou od počítače, kde budete mít před očima připravené veškeré materiály a produkty, tak můžete oslovit prodejce a zeptat se na doplňkové informace. Rád vám objasní i poslední maličkosti, které vám pomohou se finálně rozhodnout a třeba i provést nákup.

To samé platí v případě reklamace. Neděste se představy o pořízení velkého grilu nebo udírny, jenž v případě výskytu závady budete muset posílat zpět. V klidu si zboží objednejte. A kdyby náhodou bylo s produktem něco v nepořádku, napište nebo zavolejte. Náš specialista prověří závadu a nabídne adekvátní řešení situace. Nejčastěji stačí poslat nový díl. A nebo je vždy možnost vyslat kurýra až k vašim dveřím a ušetřit vás zbytečného stresu.

Obchod udime-grilujeme.cz. Infolinka.  Pomoc při nákupu grilů a udíren přes internet.

Další články

O čem píšeme

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!