Domů Věrnostní klub

Věrnostní klub

Staňte se členem i Vy!

Kdo se může stát členem věrnostního klubu?

V podstatě kdokoli. Vyčlenili jsme v podstatě 3 základní kategorie, jak se stát členem věrnostního programu a jak v podstatě okamžitě začít čerpat výhody, které toto členství nabízí.

Stálý zákazník

Nakup na našem eshopu jako registrovaný zákazník zboží za částku vyšší než 15 000,- Kč a automaticky získáš slevu 3 % na další nákup. Pokud Tvé další nákupy přesáhnou částku 30 000,- Kč, můžeš se těšit na slevu 5 % na další nákup. A pokud nakoupíš za více jak 45 000,- Kč, staneš se držitelem zlatého badge a získáš slevu 7 % na další nákupy.

Tato sleva se vztahuje na sortiment ze sekcí Příslušenství, Palivo a Koření a omáčky. Značka Weber je z tohoto programu vyjmuta a daná sleva se na ní nevztahuje.

Registrovat se
VÝHODY A ČLENSTVÍ VE VIP CLUBU ZÍSKÁVÁTE OD NÁKUPU ZBOŽÍ V HODNOTĚ 15.000 KČ
PRAVIDELNÉ INFORMOVÁNÍ O NOVINKÁCH, AKCÍCH A AKTIVITÁCH ZNAČEK URČENÝCH POUZE PRO ČLENY UDÍME-GRILUJEME.CZ
SLEVY NA VYBRANÉ PRODUKTY JEN PRO ČLENY VĚRNOSTNÍHO CLUBU
SPŘÁTELENÁ RESTAURACE

SPŘÁTELENÁ RESTAURACE

Jste vlastníkem skvělé restaurace, které by slušel nový gril nebo udírna? Tak to jste na správné adrese. Kromě toho, že Vám rádi poradíme s výběrem toho správného produktu, rádi bychom Vám nabídli i možnost využití slevy pro gastro partnery. Pokud vyplníte náš registrační formulář, do poznámky uvedete, že se chcete registrovat jako restaurace, budeme vás kontaktovat a ušijeme Vám slevu přímo na míru, aby naše spolupráce vedla ke vzájemné spokojenosti.

Registrovat restauraci
OBJEDNÁVEJTE S MNOŽSTEVNÍMI SLEVAMI
PRAVIDELNÉ PŘIPOMÍNKY OBJEDNÁVKY PALIVA A PŘÍSLUŠENSTVÍ, ABYSTE NIKDY NEZAPOMNĚLI
PREZENTACE A PROPAGACE VAŠICH RESTAURACÍ A RECEPTŮ PŘÍMO U NÁS NA WEBU
SPOLUPRÁCE S INFLUENCERY

SPOLUPRÁCE S INFLUENCERY

Velmi si vážíme kvalitního obsahu a smysluplné propagace, která díky spojení s kvalitním influencerem může vzniknout. Chceme jít novým možnostem spolupráce naproti, a proto bychom Vás rádi požádali o vyplnění registračního formuláře s tím, že do kolonky Poznámka je potřeba uvést, že se hodláte registrovat pro zahájení spolupráce. Poté vás budeme kontaktovat a domluvíme se na spolupráci, která by byla výhodná a smysluplná pro obě strany.

Zahájit spolupráci

Sledujte nás na Instagramu

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!