V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů Recenze

Jak nás hodnotí
naši zákazníci

*
*
*
*
*

Jan D.

Naprosto ideální volba pro gril v poměru cena výkon. Navíc potěšila rychlá doprava, která byla navíc úplně zdarma!

*
*
*
*

Eliška F.

Když jsme z eshopu objednávali gril, vložili jsme do objednávky i několik omáček. Tahle je jedna z našich nejoblíbenějších. Objednáváme pravidelně a vždy bez problémů.

*
*
*
*
*

Daniel B.

Tento krásný designový gril pořídila celá rodina našemu tatínkovi k 60. narozeninám. Je to super kousek, který zvládne téměř všechno a to skoro bez práce. Navíc skvěle vypadá a dá se ovládat i přes telefon. Naprostá spokojenost!

*
*
*
*
*

Vláďa S.

Spolu s novým grilem a dalším příslušenstvím Weber jsme si zakoupili i brikety této značky. Od té doby kupujeme pravidelně. Je to investice, která se každému vášnivému grill masterovi 100% vyplatí. Jsou bez zápachu, lépe a hlavně déle hoří.

*
*
*
*

Soňa K.

Manžel po takové udírně toužil několik let. A i přesto, že rozhodně není žádný začátečník, tato udírna mu naprosto vyhovuje a zatím splnila všechny výzvy, které jí připravil. Můžeme jenom doporučit!

*
*
*
*
*

Veronika N.

Dlouho jsme hledali teploměr, který by splňoval naše požadavky, a zároveň bychom ho mohli využívat jak v udírně, tak při grilování steaků. Po více než dvouroční zkušenosti s GrillEye Max musím říct, že nic lepšího si asi ani nelze pořídit. Hlavně vydrží snad úplně všechno.

*
*
*
*

Karel B.

Když jsme zhruba před rokem rozhodli pro přechod z klasických briket na pelety, neměl jsem tušení jak moc budu naštvaný, že jsem se k podobnému kroku neodhodlal už dříve. Maximální efektivita, pohodlí a skvěle fungující aplikace SmokeIT nám doslova změnili život a můžeme pouze chválit!

*
*
*
*
*

Marcela H.

Díky tomuhle Dymboxu máme ten nejlepší bůček ve městě. I ryby se v něm dělají skvěle. Navíc dorazil včas a v pořádku. Super nákup, určitě v budoucnu zase využijeme.

*
*
*
*
*

Jirka L.

Trochu jsem se bál kdy a v jakém stavu tahle obří udírna dorazí. S potěšením musím konstatovat, že dorazila v podstatě v řádu hodin, v pořádku a naprosto kompletní. Díky!

Věrnostní program Udíme Grilujeme

Věrnostní slevy podle lifetime útraty

Program obsahuje 3 stupně:
3 %, 5 % a 7 %

Věrnostní klub
SPECIALISTA S VÍCE NEŽ 15 LETY ZKUŠENOSTÍ!

Sledujte nás na Instagramu

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!