V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů BlogPlynové grily NexGrill: Proč si je pořídit?

Plynové grily NexGrill: Proč si je pořídit?

Grily na plyn jsou skvělými pomocníky, které dokonale zapadají do moderní doby. Nabízí rychlý proces přípravy, snadné ovládání a maximální kontrolu nad grilem i pro méně zkušené kuchaře. NexGrill modely jsou toho důkazem. Proč si do domácnosti pořídit zrovna tuto americkou značku?

„Gril sám o sobě není nic víc než vyrobený kov, ale když se k němu přidá lidský prvek, stává se mnohem víc,“ píše ve svém příběhu společnost NexGrill. Souhlasíme s tímto tvrzením a dodáváme, že právě plynové grily NexGrill se vám budou doma při rodinných grilovačkách skutečně vyjímat.

Proč koupit kvalitní plynové grily NexGrill

Zábava na jedno tlačítko

Spousta z nás touží po grilovaných pochoutkách připravovaných v pohodlí domova, ale možná stejnému množství lidí se nechce do složitých úkonů spojených s grilem. Poznáváte se? V tom případě vítejte mezi fanoušky NexGrill. Žádné složité instalace a hodinové chystání příslušenství. S NexGrill se griluje na pár zmáčknutí. Zprovozníte ovládání teploty, pomocí zabudovaného termostatu nastavíte teplotu a vestavěným samozapalovačem rozpálíte gril bez nutnosti dalších nástrojů. Ano, to je vše a konverzace s přáteli může pokračovat. 

Fantastický hostitel

Kuře, ryby, hovězí steaky, různé druhy zeleniny, ale třeba i pizzu nebo opékané pečivo. S grilem NexGrill uspokojíte masožravé, veganské i vegetariánské chutě a otázku: „Co na gril?“, si snadno zodpovíte podle složení strávníků u vašeho stolu. Modely nabízí techniky přímého, nepřímého i infračerveného grilování, kdy si můžete jednotlivé pokrmy dokonce rozpéct nebo zaudit. Na grilovací ploše se také dají nahradit klasické kulaté rošty jinými komponenty – obyčejnou pánví, pánví WOK či držákem na kuře. Tím se vaše kuchařské možnosti rozšiřují, a když budete chtít, zvládnete na jednom grilu nachystat vícechodové menu, včetně dezertu.

Zaměřeno na design

Umí grilovat a ještě dobře vypadá. Čím víc potěšit dámské osazenstvo a všechny jedince s estetickým cítěním? NexGrill sází na eleganci a dynamiku černé barvy v kombinaci se stříbrnou. Nadčasové spojení, podtržené jednoduchými tvary grilu bez zbytečných dekorací, vnáší do jeho pojetí moderní tón. Design tak jednoduše sladíte se zbytkem exteriéru a nijak nenabouráte jeho dosavadní styl. 

Pro radost s blízkými

Gril spojuje, tvoří pohodovou atmosféru a přináší chuťové prožitky. Můžete potěšit romantickou večeří svou partnerku nebo partnera, pozvat na zahradní party své sousedy nebo nachystat nedělní oběd pro širokou rodinu. NexGrill modely se dají snadno přemístit, kromě zahrady bez problému zvládnou pobyt na terase, dvorku či balkoně, takže vaše posezení můžete uspořádat prakticky kdekoliv podle možností.  

Líbivá cenovka

Chvíle s nejbližšími se nedají vyčíslit. Stejně tak k nim nepotřebujete nejdražší grily na trhu. NexGrill je synonymem pro střední kategorii venkovních grilů na plyn. Je to spolehlivý parťák, který vás nebude zahrnovat zbytečnostmi, dobře odvede svou práci a obstojí i v nepříznivých podmínkách. Přitom nevyčerpá váš měsíční rozpočet. 

Ten pravý pro vás

V aktuální nabídce máme tři svébytné grily s plnou výbavou a za velmi příznivou cenu. K nákupu navíc dostanete zdarma kryt a otočný rožeň. Záleží jen na vás, který bude vaší domácnosti nejvíce slušet. Ještě je třeba zmínit, že na nerezové trubkové hořáky a litinové rošty se vztahuje záruka 5 let, u ostatních komponentů a dílů platí standardní lhůta 24 měsíců. 

Další články

O čem píšeme

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!