V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů BlogPIT BOSS: Kvalitní peletové grily pro každého

PIT BOSS: Kvalitní peletové grily pro každého

„Buďte šéfem grilování“ – tak zní heslo americké společnosti Pit Boss, které je ukryto i v samotném názvu. Ve světě peletových grilů míří na pozici lídra, nezaostává ale ani v případě udíren, plynových grilů nebo grilů na dřevěné uhlí. V široké nabídce snadno najdete produkt, který odpovídá vašemu zahradnímu prostoru i rozpočtu.

Postavena na rodinných hodnotách

Pit Boss Grills je dceřinou společnosti firmy Dansons. Tu v roce 1999 založil Dan Thiessen spolu se svými dvěma syny. Jejich zbraněmi byly bohaté zkušenosti s grilováním, porozumění oboru a zápal pro věc. Do karet jim přihrála skutečnost, že s peletovými grily přišli tehdy na trh jako jedni z prvních. Souhra okolností vedla k tomu, že za pár let vybudovali z Dansons globální podnik, pod kterým vznikla řada úspěšných a spotřebiteli ceněných značek. Kromě Pit Boss spadají pod jejich křídla také například populární grily Louisiana.

Firma Pit Boss vyrábí a prodává grily už bezmála čtvrtletí, ale díky konkurenceschopným výrobkům, inovacím a kvalitě za příznivé ceny zůstává špičkou v oboru. V roce 2019 získala ocenění za nejrychleji rostoucí společnost na trhu a o rok později se stala jednou z nejprodávanějších značek grilů a udíren v USA.

I přes to si její zakladatelé dávají pozor, aby firma nezapomněla na původní hodnoty, jako je ochota, autenticita nebo vstřícný přístup k zákazníkům, partnerům a kolegům. Také díky tomu se v průběhu let vytvořila kolem značky silná komunita nadšenců pro zahradní grilování, která mimo jiné přispívá svými recepty na oficiální web společnosti.

Poskytuje kompletní služby v oblasti grilování

Grily na dřevěné pelety = pilíř značky Pit Boss. Její impozantní nabídka zahrnuje více než 20 peletových grilů. Ty dále doplňují elektrické grily, plynové grily, grily a udírny na dřevěné uhlí, keramické kotlové grily a v neposlední řadě vertikální udírny a honosné kombinované grily, které na jednom vozíku spojují grily na různá paliva i udírnu. V portfoliu přirozeně nechybí ani grilovací příslušenství, kompletní řada roštů, paliva nebo koření a omáčky. Vše k dostání téměř ve 30 zemích světa. Na našem e-shopu naleznete ty nejlepší a nejoblíbenější produkty této populární americké značky.

Výběr toho správného grilu

Společnost Pit Boss se od začátku působí jako inovátor, který umožní každému grilovat na dostatečně velké ploše, aniž by tím ubíral ze zahradního prostoru. Podle toho, jak často, kde a pro kolik lidí hodláte gril používat, tak můžete vybírat ze tří rozměrových variant. Číslo v názvu udává velikost grilovací plochy v palcích (palec = zhruba 2,5 cm).

PIT BOSS 300–550

Grily v této velikosti jsou ideální pro přípravu hlavního jídla pro sebe nebo pro menší společnost. Díky kompaktní konstrukci je snadno využijete doma i na cestách. Nenechte se však zmást malými čísly. Robustní rošt hravě zvládne i celý bůček nebo dvacet hamburgerových placiček najednou.

peletový gril Pit Boss Navigator 550
Gril na pelety Navigator 550 Pit Boss

PIT BOSS 700–850

Perfektní volba pro každodenní grilování, které nakrmí až čtyřčlennou rodinu. S těmito grily objevíte nové možnosti přípravy různých surovin a druhů jídla. Chcete na večeři ugrilovat celé kuře? Stále vám zůstává dostatek místa na upečení kukuřice, brambor nebo zeleniny. To vám umožní zpracovat všechny ingredience najednou. A každý jeden kousek rozvoní stůl lahodným aroma pravého dřeva.

Peletový gril Pit Boss Pro Series 850
Gril na pelety Pro Series 850 Wifi

PIT BOSS 900 a více

Nyní se připravte na skutečné grilování. Peletové grily Pit Boss s grilovací plochou minimálně 900 palců – ideální volba pro zahradní hostiny a pravé gurmány. Neznamená to však, že je máte používat příležitostně. Rozpálit jejich rošty můžete každý den, a přitom si na nich připravit najednou různě velké kusy masa. Třeba vepřovou plec, bůček a pár žeber k tomu. Perfektní velikost pro domácí párty s větším počtem hladových hostů.

Peletový gril Pit Boss Pro Series 1600
Gril na pelety Pro Series 1600 Wifi

Produktů firmy Pit Boss existuje na trhu velká řada. Při hledání toho pravého pro vás kromě uvedené velikosti roštu nebo obvodu kotle může být směrodatný také název specifické kolekce, jako je třeba Navigator nebo Sportsman. Často název také určuje palivo, které gril pohání.

Proč si koupit Pit Boss: design, cena a nepřímé spalování

Kromě peletových grilů jsou charakteristickým výrobkem firmy vertikální udírny s prosklenými dvířky a komínkem. Stejně jako grily vyčnívají mezi konkurenty nádherným řemeslným zpracováním, odolnou konstrukcí a dlouhou životností. A taktéž jako i ty nejmenší kompaktní modely jsou přizpůsobeny tak, aby nabízely co nejvíce místa pro přípravu jídla, a přitom zbytečně na zahradě nepřekážely.

Všechny grily této americké značky mají navíc možnost přímého a nepřímého pečení. Narozdíl od mnohých konkurentů se ale při přepnutí na nepřímé grilování nemusíte obávat zmenšení využitelného grilovacího prostoru. U grilů Pit Boss můžete pro nepřímý ohřev využít celou plochu grilu. Peletové grily v sobě spojují komfort, přesnou regulaci teploty a tradiční chuť dřeva. Společnost Pit Boss umožňuje získat jejich přínos do každé domácnosti. Pokud tedy hledáte kvalitní peletový gril za dobrou cenu, je Pit Boss tou nejlepší volbou.

Další články

O čem píšeme

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!