V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů Blog4 jednoduché kroky, jak správně vyčistit gril

4 jednoduché kroky, jak správně vyčistit gril

Vyčištění grilu může být náročný úkol, ale se správným čističem a postupem lze tento úkol snadno a efektivně zvládnout. Jedním takovým nástrojem je přírodní a účinný odstraňovač mastnoty a nečistot Fuls, který je speciálně navržen k čištění grilů a odstraňování tvrdohlavých tuků a nečistot a je bezkonkurenční ve své čisticí síle.

Na čistič Fusl se můžete spolehnout ve chvíli, kdy se se dostanete do situace, že musíte zabojovat s opravdu velkým znečištěním. Poradí si například s jízdním kolem včetně přehazovačky, autem včetně motorových částí, velkou nečistotou v kuchyni, anebo právě při čistění domácí elektrické udírny nebo grilu. Fuls je silný odmašťovač, který obsahuje směs tenzidů a rozpouštědel. Tyto ingredience spolupracují na rozkladu a rozpuštění tuků a nečistot, což usnadňuje jejich setření. Fusl se tak díky své síle stává dobrým parťákem v nepříjemných špinavých situacích.

Chcete-li vyčistit gril pomocí čističe Fuls, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

My jsme si vzali na paškál parádní peleťák Navigator od značky Pit Boss, který už potřeboval důkladnou očistu. Níže se můžete podívat, jak vypadal před vyčištěním. Celý postup bude fungovat samozřejmě na jakýkoli jiný gril.

Krok 1: Připravte gril 

Začneme tím, že vypneme gril a necháme ho úplně vychladnout. Jakmile je studený, odstraníme mřížku a všechny další vyjímatelné části (např. odkapávací miska nebo tepelné štíty). Použijte škrabku nebo drátěnku ke odstranění jakýchkoli volných částic jídla z mřížek a dalších částí.

Krok 2: Nanesení čističe Fuls 

Vezměte čistič a hojně ho nastříkejte na mřížky a další části grilu, které je třeba vyčistit. Ujistěte se, že pokryjete všechny oblasti, které mají nános tuku nebo nečistot. Nechte čistič působit na povrchu po dobu nejméně 10-15 minut, aby mohl proniknout a rozpustit tuk.

Krok 3: Škrabání a stírání 

Po tom, co čistič Fuls působil dostatečně dlouho, použijte škrabku nebo drátěnku k odstranění uvolněného tuku a nečistotPoužijte vlhký hadřík nebo houbu k setření zbytků. Pro tvrdé, nepoddajné skvrny je možné, že budete muset postup několikrát zopakovat. Ale nebude třeba přílišná hrubá síla – spolehněte se na čistič. Většina nečistot půjde snadno odstranit a maximálně bude třeba nanést čistič na daný povrch víckrát.

Ale nebude třeba přílišná hrubá síla – spolehněte se na čistič. Většina nečistot půjde snadno odstranit a maximálně bude třeba nanést čistič na daný povrch víckrát.

Krok 4: Opláchnutí a vysušení 

Jakmile jste vyčistili všechny povrchy, opláchněte je nebo setřete mokrým hadříkem, aby na grilu nezůstaly zbytky čističe.

Jak sami vidíte, v případě Navigatoru zafungoval Fusl skvěle a gril je jako nový. I když na některých místech opravdu špinavý, stačilo jen znovu nanést čistič. Tento postup můžete samozřejmě realizovat i s jiným čističem z naší nabídky, ale za nás můžeme jen říct, že čistění s Fuslem je rychlejší a pohodlnější, jelikož jeho účinnost je opravdu bezkonkurenční.


Další články

O čem píšeme

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!