V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů Blog5 důvodů, proč jsou plynové grily Nexgrill dobrá volba pro zahradní grilování

5 důvodů, proč jsou plynové grily Nexgrill dobrá volba pro zahradní grilování

Rádi grilujete a chcete si užívat rychlého a jednoduchého grilování bez nutnosti rozpalování uhlí? Grilujete často pro větší skupinu lidí a potřebujete větší grilovací plochu? Jste připraveni dobře investovat peníze do grilu, který vám bude dlouhodobě složit a budete s ním spokojeni? Pokud jste odpověděli 3x ANO, pak čtěte dál, protože pro vád máme skvělý tip. Grily značky Nexgrill nabízí několik výhod, které ji dělají skvělou volbou pro vaše zahradní grilování.

Zde jsou čtyři důvody, proč byste mohli zvážit nákup plynového grilu Nexgrill:

 1. Výkon a rychlost grilování
  Plynové grily Nexgrill jsou vybaveny vysokým výkonem hořáků, které rychle ohřejí grilovací plochu a umožní rychlé a efektivní grilování. Díky tomu můžete ušetřit čas a užívat si vynikající výsledky.
 2. Snadná údržba a čištění
  Jejich grily se snadno čistí a nejsou náročné na údržbu. Většinou mají vyjímatelné plynové hořáky a rošty, což zjednodušuje čištění. Některé modely také mají zabudované systémy samočištění, což je ještě větší výhoda.
 3. Mnoho možností a funkcí
  Nexgrill nabízí řadu modelů plynových grilů s různými funkcemi a možnostmi, jako jsou zabudované teploměry, krokové spínání hořáků, LED osvětlení a mnoho dalšího. To vám umožní vybrat si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a představám.
 4. Kvalitní materiály
  Tyto plynové grily jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako jsou nerezové oceli, litiny a hliníku. Tyto materiály jsou odolné proti korozi a extrémním teplotám, což zajišťuje dlouhou životnost grilu a spolehlivost při používání.
 5. Cena
  Pokud jste rozhodnuti pro plynový gril a hledáte ideální produkt v poměru cena x výkon, tak věřte, že s produkty od Nexgrill nešlápnete vedle. I přes poměrně nízkou cenu se kvalitou zpracování i výkonem snadno vyrovnají dražším grilům od konkurence.

Z těchto důvodů jsou plynové grily Nexgrill skvělou volbou pro zahradní grilování. V závislosti na vašich potřebách a představách si můžete vybrat model, který bude díky skvělým funkcím a výkonu nejvhodnější pro vaše ideální grilování. 

S plynovými grily Nexgrill můžete grilovat mnoho různých druhů jídel, například:

 1. Maso – kuře, vepřové a hovězí žebro, steak, krůta, kachna, jehněčí a všechny druhy ryb.
 2. Zelenina – papriky, cibule, cukety, baklažány, rajčata, houby, brambory, cukrová řepa a mrkev.
 3. Ovoce – ananas, broskve, jablka, hrušky a banány.
 4. Sendviče a hamburgery – hamburgery, sendviče s grilovaným kuřecím nebo rybím filé, grilované sýrové sendviče, klobásy a hot dogy.
 5. Pizza – grilovaná pizza přímo na roštu grilu.
 6. Klobásy a uzeniny – klobásy, klobásky, chorizo, uzený losos, klobásky a slanina.
 7. Pokrmy z celého světa – třeba korejské bulgogi, mexické fajitas, špízy, grilované zeleninové saláty a další.

Teploty, které plynový gril Nexgrill může dosáhnout, závisí na modelu grilu, typu hořáku a počtu hořáků. Obecně platí, že moderní plynové grily dosahují vysokých teplot, které jsou potřebné pro grilování různých druhů jídel.

Obecně mohou plynové grily dosáhnout teplot až kolem 260-315 °C na horním roštu. Při grilování různých druhů jídel používejte různé teploty. Například pro grilování burgerů se doporučuje teplota okolo 190-204 °C, pro grilování kuřecích prsou je ideální teplota kolem 190-204 °C, pro grilování ryb se často používá teplota okolo 149-176 °C a pro grilování zeleniny se doporučuje nižší teplota kolem 121-149 °C.

Je důležité dodržovat doporučené teploty při grilování, aby se jídla upekla dokonale a aby byla bezpečná pro konzumaci.

Pokud tedy hledáte kvalitní a spolehlivý plynový gril s dobrou výbavou, může být plynový gril Nexgrill skvělou volbou právě pro vás.

Další články

O čem píšeme

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!