V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů Blog10 kg krůta na grilu? Mistr Málek a Starej fotr ukážou jak na to!

10 kg krůta na grilu? Mistr Málek a Starej fotr ukážou jak na to!

Počasí se už konečně umoudřilo, dny jsou teplejší a plné slunce. To znamená jediné. Je na čase oprášit grily! To si plně uvědomila dvojka Mistr Málek a Starej fotr. Dostali od nás do spárů peletový gril Austin XL Pit Boss. A protože jde o pořádný chlapy, připravili si pořádný kus masa. Dneska se podává 10 kilová krůta v barbeque stylu. Perfektní recept pro otestování schopností peleťáku a zahájení sezóny ve velkém stylu. Rozhodně nejde o nic složitého. Kluci slibují, že to zvládne prostě každý. Tak na co ještě čekáte? Pozvěte rodinu nebo kamarády. Jídla bude rozhodně dost!

A teď už přejeme ničím nerušený čas při koukání na video:

Co kluci použili?

Na přípravu tohoto receptu vám stačí jen 3 ingredience a koření.

Na nákupní seznam pro tento recept si připište:

  • cibuli
  • bůček
  • krůtu

Kluci také použili námi dodané koření. Najdete ho na boční straně tohoto článku. Vy ještě určitě využijete ostrý nůž, magnetické prkénko a bude se hodit i široký výběr pelet. Abyste to měli hezky všechno pohromadě a v přehledném seznamu.

Na koho se to koukáte?

Gril na pelety Austin XL Pit Boss PB1000XLW1

Gril mnoha, někdy až nečekaných, možností. Zahradní gril na pelety Austin XL Pit Boss je parťák, kterému můžete při grilování věřit na 100 %. Ocelová grilovací plocha s obsahem 6040 cm²,  spolkne i 10 kilovou krůtu a zajistí rovnoměrné propečení ze všech stran. Propečená, křupavá kůrčička pro vás už nebude žádný problém. Tento grilovací parťák zvládne i zakouření masa. Pelety každému jídlu dodají svoje kouzlo a jedinečné aroma. Gril dodáváme také s tepelnými sondami, které jsou propojené s digitální obrazovkou na grilu. Takže gril nemusíte vůbec otevírat, když budete chtít zkontrolovat teplotu masa.

Mistr Málek 

Ve videu uvidíte Jana Málka. Jde o mistra řeznického a uzenářského oboru. Současně je mistrem odborného výcviku na Střední škole obchodu, řemesel a služeb v Ústí nad Labem. Úspěšně se snaží dělat reklamu řeznickému řemeslu. Jeho domácí videa byla původně určena pro jeho žáky. Avšak během covidové pandemie se jeho rady jak vykostit kuře nebo bourat vepřovou půlku, stala hitem internetu

YouTuber Starej Fotr  

Tenhle chlápek recenzuje restaurace, testuje potraviny, sdílí různé recepty. Jak sám píše na svém profilu – točí to, co ho baví. A ukazuje se, že to samé, co Starýho fotra, baví i dalších více než 190. tisíc odběratelů. My jsme velice rádi, že se rozhodl dát pořádně zabrat právě našemu peletovému grilu Austin XL Pit Boss.

Recept i jakékoliv vybavení z tohoto článku si určitě zamilujete. Přejeme úspěšný start nové grilovací sezóny.

Další články

O čem píšeme

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!