V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů Soutěž

Soutěž o gril Nexgrill, teploměr Grilleye a BBQ koření

Vyhrajte gril!

Grilovací sezóna je doslova za dveřmi! Taky se tolik těšíte, až připravíte maso, pozvete přátele a poprvé rozpálíte Vaše grilovací zařízení?

My ano! A taky víme, že z grilu chutná nejlíp. A co takhle z nového kousku od Nexgrill? Nyní máte jedinečnou možnost zapojit se do soutěže o nový gril této velice kvalitní americké značky. A tím to zdaleka nekončí. Kromě nového grilu hrajeme také o speciální teploměr Grilleye a lahodné BBQ koření od známé značky Kosmo's Q.

Více o soutěži

Záleží nám na tom, abyste byli na letošní grilovací sezonu na 100% připraveni a nic vás nepřekvapilo. A tak máte nyní možnost vyhrát skvělý gril, kvalitní teploměr na maso nebo lahodnou grilovací omáčku.

Asi neexistuje efektivnější a rychlejší způsob grilování, než s plynovým grilem. Abyste ale dosáhli toho nejlepšího výsledku, potřebujete samozřejmě kvalitní kousek. Letos to tedy můžete rozpálit se skvělým Nexgrill 3B Evolution, který obsahuje systém DIBS, jenž umožňuje na grilu využít grilování přímým teplem, nepřímé grilování, infračervené grilování - pečení a zauzování v grilu. S tímhle grilem zkrátka posunete vaše výsledky na tu nejvyšší úroveň.

Pokud použijete teploměr Grilleye, který propojíte s aplikací v telefonu, budete mít teplotu masa vždy pod kontrolou. Sám podle typu masa doporučí, na kolik stupňů a jak dlouho grilovat. Poslední výhrou v naší soutěži bude balíček sada BBQ koření od věhlasného výrobce Kosmo's Q. Až ochutnáte, nedáte na ně dopustit.

Tak neváhejte a zasoutěžte si s námi o luxusní výbavu v hodnotě 20 000 Kč!

Jak se zůčastnit soutěže?

Hlavní soutěž o plynový Nexgrill 3B Evolution

  1. Nakupte jakýkoliv produkt z nabídky udime-grilujeme.cz
  2. Za každou uskutečněnou objednávku až do 1. 9. získáte jeden virtuální los, díky kterému vás zařadíme do slosování o gril Nexgrill.
  3. Po 1. 9. vylosujeme vítěze a nejpozději do 15. 9. ho budeme e-mailem, který uvedl v objednávce, kontaktovat o výhře.
  4. Pokud jste z Prostějova nebo okolí do 40 km gril vám sestavíme a dovezeme zdarma. Kamkoliv jinam po ČR ho pošleme samozřejmě také zdarma, pouze kurýrem.

Soutěž o teplotní sondu a balíček koření

  1. Běžte na náš Facebook.
  2. Do kometáře pod soutěžní příspěvek vložte fotku z Vašeho nejpovedenějšího grilování.
  3. Sdílejte soutěžní příspěvek na svůj profil.
  4. Fotky můžete nahrávat až do 1. 9., potom naše porota potom vybere dva výherce a nejpozději do 15. 9. jednomu pošleme teploměr Grilleye a druhému koření Kosmo's Q.

Sledujte nás na Instagramu

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!