V nákupním košíku nejsou žádné produkty

ART & FOOD

Rádi bychom vám představili unikátní koncept pražské restaurace ART & FOOD, za kterým stojí rodina Svatých. Jedná se o privátní restauraci, na kterou si musíte doslova zazvonit. Zaměřují se na moderní úpravu původní české kuchyně spolu s mezinárodní kuchyní a přípravu grilovaných steaků z nejkvalitnějšího masa z celého světa.

art & food praha

Tenhle podnik zaujme všechny milovníky masa, kteří vyhledávají zážitkovou gastronomii. Restaurace opravdu nabízí opravdu maso z celého světa a ve všech možných úpravách. Včetně grilování a uzení. Co se týká druhého jmenovaného, používají zde udírnu na štěpku digitální UWD-150 značky Borniak se Unikátní je také samotný prostor restaurace, který je doslova zaplněn plném uměním a vzdává tak čest svému názvu. Majitel i celý personál si zakládají na ochotě, znalostech gastronomie a kvalitním servisu. Kromě originálních receptů a tradičních i zcela výjimečných pochoutek se zde můžete také těšit na domácí chleba, skvělá vína nebo pivo z celého světa.

Restauraci ART & FOOD hledejte na adrese Plaská 617/4 na Malá Straně. Rádi Vás obslouží od pondělí do neděle od 12:00 – 22:00. A nezapomeňte zazvonit!

Co u nás používáme

Doporučujeme

Jak se k nám dostanete

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!