V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů InfluencerVlasta Svatý

Vlasta Svatý

Když jsme se pana Svatého zeptali, zda nám může říci něco o sobě začal slovy: “Určitě se necítím povolán k tomu, abych všem radil jak udit nebo grilovat, ale určitě bych rád sdílel svoje názory a zkušenosti.” Vlasta je zkrátka skromný pán, a přesto je zkušený šéfkuchař, mistr grilu, milovník uzení a majitel skvělé restaurace ART & FOOD v jedné osobě. Jeho postřehy určitě přijdou vhod všem začínajícím i nabušeným grill masterům.

Rodina Svatých se v gastronomii pohybuje už přes 30 let. Vaření mají zkrátka v krvi. A právě Vlasta tuto rodinnou tradici nastartoval. “Kdybychom neměli restauraci, tak bychom projedli a propili tři baráky – takhle projíme a propijeme jen tak zhruba jeden a půl, což je obrovská výhoda i ekonomicky” – tento výrok jasně mluví o jeho lásce k vaření. Jeho specializací jsou steaky z nejkvalitnějšího masa z celého světa. Ale umí i skvělé klobásky z udírny Borniak!

Zakládá si na poctivé práci a jednou z jeho hlavních zásad je – používat kvalitní vybavení a suroviny. Protože jak sám říká: “Z h***a bič neupleteš.Každou surovinu je prý třeba nechat žít vlastním životem a koření je jen třešnička na dortu. Přesně tak pracují i v rodinné restauraci v centru Prahy. A věřte, že z použitých surovin dostanou vždy to nejlepší.

Když se tím člověk zabývá tak dlouho, tak by musel bejt uplně blbej, aby se za tu dobu nezlepšil, nezdokonalil a neposunul.” Takže na sobě nepřestávejte makat a nechte se inspirovat skvělými recepty z dílny ART & FOOD.

Na čem dělám

Osobně doporučuji

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!