V nákupním košíku nejsou žádné produkty
Domů InfluencerTomáš Vojtíšek aka TOOMS

Tomáš Vojtíšek aka TOOMS

Ahoj, jsem Tomáš Vojtíšek a připravuji pro tebe Redneck Burgery a spoustu dalších dobrot ve stylu BBQ. Začínal jsem na grilech domácí výroby kde se dá udělat snad téměř vše, co tě napadne. Chce to jen využívat přímé a nepřímé zóny. A když si potom zvolíš cestu toho, co tě baví a pořídíš si kvalitní gril přesně pro tebe, objevíš to hlavní – jednoduchost. A možnost mnohem lepších úprav masa a stylů v grilování.

gril GMG

To, že vznikl REDN€CK BURGER, není jenom moje zásluha. Tímto bych chtěl poděkovat lidem, kteří mi dali svoji důvěru a dodali odvahu. Bylo mi zapůjčen nádherné zařízení od značky Pit Boss. Od toho okamžiku se vše začalo měnit a přicházely nové nápady. A pak se objevila možnost a zázemí ve FotbalParku v Litomyšli, kam posílám také velký dík s velkým D. A největší dík patří vám, spokojeným zákazníkům. Děláte nám obrovskou radost a my se vám to snažíme vracet ve formě našich šťavnatých burgerů.

Pokud máš chuť vyzkoušet něco nového, stav se na hráz a vyzkoušej naše burgery, které tě rozhodně nezklamou. No a pokud tě zajímá gril, zvažuješ jeho koupi, tak přesně s tímhle dokážu pomoci. Tak neváhej a kontaktuj mě.

Na mém FB profilu můžeš najít spoustu mých výtvorů z grilu Weber, GMG a Pit Boss, které tě mohou inspirovat pro tvoje grilování. Pořád se učím a snažím se posouvat dál. Tak se toho neboj a zkoušej to taky. Doběhni pro pořádný kus masa, rozpal gril a užívej si tu atmosféru a vůně toho pravého BBQ u tebe doma!

Na čem dělám

Osobně doporučuji

Moje recepty

Nezmeškejte žádné
novinky či slevy!